top of page
Firma cateringowa

Catering konferencyjny
Przerwa kawowa 

Usługi cateringowe na konferencje powinny być dostosowane do charakteru spotkania oraz potrzeb uczestników. W zależności od czasu trwania konferencji i liczby uczestników, catering może obejmować śniadania, lunch, przerwy kawowe oraz kolacje.

eclairs

Bufet słodki

Słodki bufet to doskonały pomysł na urozmaicenie każdego przyjęcia czy eventu. Jest to specjalnie zaprojektowana przestrzeń, w której można zaserwować różnorodne słodkości i przekąski, w zależności od preferencji gości i charakteru imprezy.

Bufet słony/kanapkowy

Bufet słony kanapkowy to rodzaj cateringu, w którym serwowane są różnego rodzaju kanapki, przekąski i dania zimne. Taki bufet często jest serwowany podczas różnego rodzaju przyjęć, konferencji, imprez firmowych lub rodzinnych.

Image by RYNA studio
Filiżanki do kawy

Przerwa kawowa

Przerwa kawowa to krótka przerwa podczas spotkania, konferencji lub szkolenia, podczas której serwowana jest kawa i inne napoje oraz przekąski. Celem przerwy kawowej jest zapewnienie uczestnikom wydarzenia chwili relaksu, odprężenia i możliwości wymiany informacji z innymi uczestnikami.

Lunch

Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia od zastawy, obsługi po stoły czy stoliki koktajlowe oraz cały niezbędny sprzęt bufetowy.

Zapełniony bufet

Do każdego zlecenia podchodzimy i wyceniamy indywidualnie. Napisz lub zadzwoń 500 525 363

bottom of page